Cross Clinic 03062017       Clinic Kür op muziek Stal De Hameren 28-05-2017       Ringrijden Holwerd 27-05-2017       Facebook-create       uitnodiging najaarsvergadering 2017

Resultaten Indoor FK & NK 2017


Resultaten Indoor Nederlands Kampioenschap 2017

Voor alle deelnemers-, start- & uitslagenlijsten :

http://www.knhsindoorkampioenschappen.nl/startlijsten-en-uitslagen/

 

Molenwieken Springen

Klasse ZZ Cat.D : Hanna de Vries met Surprise : 5e plaats

 

Molenruiters Springen

Klasse M : Reinske Anzarouti - Wassenaar met Chaccoto : 52e plaats 

Klasse Z : Anke - Marije de Vries met Horses2fly Loro Piana Princesse Raye : 13e plaats

 

 

Resultaten Indoor Fries Kampioenschap 2017

De deelnemers-, start- & uitslagenlijsten : 

http://www.paardensportfriesland.nl/deelnemers-start-en-uitslagenlijsten-indoor-2017/

 

 

logo knhs frl

 

 

Alle resultaten van het Indoor Fries Kampioenschap zijn bekend :

 

Molenwieken Dressuur

Klasse M1 Cat.C : Annette Herrema met Niander

2e plaats : 58,08% ; C 181,5 pt ; H 167 pt


Klasse Z1 Cat.C : Natasja de Valk met Sulaatik's Vanilla Touch

1e plaats : 58,46% ; C 195,5 pt ; H 202 pt

 

Molenruiters Dressuur

Klasse L1 : Jeanine Krol met Enchelina Halieda

7e plaats ; 60,67 % ; C 187 pt ; H 177 pt


Klasse L2 : Maxime Van Heumen met Starbucks

19e plaats ; 59,08% ; C 180 pt ; H 174,5 pt


Klasse M1 : Jeanine Krol met Freddy

7e plaats ; 61,42% ; C 186 pt ; H 182,5 pt


Klasse M2 : Ieke Baukje Anema met Stal Anema's Joute

8e plaats ; 59,75% ; C 182 pt ; H 176,5 pt


Klasse Z1 : Hergen Van Hall met Love For You

Uitslag 1e proef : 8e plaats ; 60,66% ; C 211 pt ; H 201,5 pt

Uitslag 2e proef : 5e plaats ; 62,13% ; C 215 pt ; H 207,5 pt

Einduitslag : 7e plaats ; 60,660% & 62,130 ; gem. 61,395%


Klasse Z2 : Marsja Dijkman met Geke fan 'e Beijemastate

4e plaats ; 65,51% ; C 219 pt ; H 226,5

Kür op muziek : 3e plaats ; 68,000% ; C 68,750% ; H 67,250%

Einduitslag : 4e plaats ; 65,510% & 68,000% ; gem. 66,755%


Klasse ZZL : Marsja Dijkman met Alfvera Fan 'e Beijemastate

8e plaats ; 58,29% ; C 205 pt ; H 203 pt


Klasse ZZL : Wies Zwanikken met Flying Dutchman

4e plaats ; 61,36% ; C 215,5 pt ; H 214 pt

Kür op muziek : 2e plaats ; 64,250% ; C 64,250% ; H 64,250%

Einduitslag : 3e plaats ; 61,360% & 64,250% ; gem. 62,805%

 

Molenwieken Springen

Klasse B Cat.E : Marthe Kocken met Wildfire

17e plaats ; 6 sptn ; 75,0 stijl

Klasse L Cat.C : Natasja de Valk met Sulaatik's Vanilla Touch

4e plaats ; 0 sptn ; t1 72,05 ; 0 sptn ; t2 47,18

Klasse L Cat.D : Pietrix de Vries met Balthazar DVC

11e plaats ; 0 sptn ; t1 66,90 ; 4 sptn ; t2 42,88

Klasse M Cat.D : Pietrix de Vries met Toran

Uit1

Klasse Z Cat.D : Hanna de Vries met Orchid's Exel

7e plaats ; 8 sptn ; t1 62,21

Klasse ZZ Cat.D : Hanna de Vries met Surprise

1e plaats ; 5 sptn ; t1 59,67

 

Molenruiters Springen

Klasse B : Tina van der Galiën met Coaching April

30e plaats ; 15 sptn ; 62,0 stijl

Klasse B : Julia Vos met Esther

5e plaats ; 0 sptn ; 73,5 stijl

Klasse L : Anke - Marije de Vries met Numero's Diamond

gedeelde 2e plaats ; 0 sptn1 ; t1 62,46 ; 0 sptn2 ; t2 69,47 ; 0 sptn3 ; t3 34,75

Klasse M : Reinske Anzarouti - Wassenaar met Chaccoto

2e plaats ; 0 sptn1 ; t1 72,62 ; 0 sptn2 ; t2 64,78 ; 0 sptn3 ; t3 34,18

Klasse Z : Oscar Brouwer met Arrow

Uit1

Klasse Z : Anke - Marije de Vries met Horses2fly Loro Piana Princesse Raye

2e plaats ; 0 sptn1 ; t1 72,24 ; 0 sptn2 ; t2 63,54 ; 4 sptn3 ; t3 37,11

 

Voor meer informatie zie ook :

http://www.paardensportfriesland.nl/kampioenen-indoor/